آخرین های عنقاء نیوز

جستجو در آرشیو

جستجو در آرشیو سایت :


تاریخ انتشار :۵ شهریور ۱۳۹۱؛ ساعت ۱۰:۵۰ کد خبر : 4469

هاشمی-فرهنگی

براساس تفاهم نامه همکاری مشترک بین سپاه کربلا با اداره کل کتابخانه‌های عمومی‌مازندران ، تمامی‌بسیجیان این استان به عضویت کتابخانه‌های عمومی‌درآمده و مجلات و آثار مکتوب و محصولات فرهنگی بسیج در کتابخانه‌های این استان مورد استفاده قرار می‌گیرد .

در مراسم امضاء تفاهم نامه ، سرهنگ پاسدار سید قاسم‌هاشمی‌معاون فرهنگی اجتماعی سپاه کربلا مازندران همکاری بسیج سازندگی با اداره کل کتابخانه‌های عمومی‌استان در خصوص بازسازی ، بهسازی فضای فیزیکی کتابخانه‌های عمومی‌بویژه در مناطق محروم را گام بلندی در جهت محرومیت زدایی از حوزه کتاب و کتابخانه‌های عمومی‌توصیف کرد و گفت : سپاه کربلا مازندران با آمادگی کامل در زمینه ارتقاء مطالعه مفید ، توانمندی‌های خود را در اختیار اداره کل کتابخانه‌های عمومی‌مازندران قرار می‌دهد .
محمد اسماعیل امامزاده ، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی‌مازندران ، دفاع آگاهانه و توام با معرفت و بصیرت از انقلاب اسلامی‌از سوی بسیجیان را عامل اصلی توسعه کتابخوانی در پایگاه‌های مقاومت ذکر کرد و گفت : حضور روحیه تکلیف گرایی بسیج در رفع خلاء‌های موجود حوزه کتاب و کتابخانه‌های عمومی‌، راه حل اساسی در برون رفت از وضعیت کنونی و رسیدن به قله‌های مورد انتظار است .
وی در ادامه افزود : بر اساس این تفاهم نامه فعالیتهای وسیعی در بخش مسابقات کتابخوانی ، برگزاری کلاس‌های آموزشی ، دوره‌های نویسندگی ، نقد و بررسی کتاب ، و تولید محتوا آغاز خواهد شد .
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی‌مازندران ، سپاه پاسداران را گنجینه بی همتای انقلاب اسلامی‌در همه عرصه‌ها ذکر کرد و گفت : محرومیت مفرط و عقب ماندگی‌های نگران کننده در بخش کتابخوانی و کتابخانه‌های عمومی‌با همت والای بسیجیان و بسیج همه امکانات این پاک ترین نهاد مردمی‌قابل جبران است .

 ارتقاء سرانه مطالعه مفید بسیجیان ، مشارکت بسیجیان در تحقق اهداف سند نضهت مطالعه مفید ، تقویت کتابخانه‌های عمومی‌بسیج ، عضویت بسیجیان مازندران در کتابخانه‌های عمومی‌، اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی ، آموزشی ،علمی‌، طراحی سیر مطالعاتی برای بسیجیان با موضوع‌های متنوع و بصیرت آفرین و بهره برداری از امکانات طرفین در راستای فعالیتهای فرهنگی از اهداف و موضوع‌های این تفاهم نامه است .


برچسب ها:

این مطلب دارای 0 دیدگاه
دیدگاه خود را ثبت کنید
نام* :
ایمیل* :
وبسایت یا وبلاگ :

نظرسنجی

تبلیغات

براي حمايت از ما لطفا کد لوگوي ما را در وبلاگ يا وب سايت خود قرار دهيد . logo کد لوگو :